Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,1% sub estimat
Reabilitare și modernizarea Grădiniței Ionești din Comuna Ionești, județul Gorj – Proiectare și exec
- Număr anunț
- DA21204954
- Autoritate contractantă
- COMUNA IONESTI (CONSILIUL LOCAL IONESTI) (CUI 4898860)
- Furnizor / câștigător
- MIX DRAGOSANA 19 SRL (CUI 36311008)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.109,25 RON
- Valoare atribuită
- 121.694,77 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.09.2018 12:51
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
121.694,77 RON
din 123.109,25 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 1.414,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.