Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale reparatii si intretinere

Număr anunț
DA21256961
Autoritate contractantă
G.P.P NR.16 (CUI 29074170)
Furnizor / câștigător
MULTINEF S.R.L. (CUI 12671816)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,43 RON
Valoare atribuită
113,43 RON
Data publicării
20.09.2018 09:48
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,43 RON

din 113,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.