Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII MOTOUNELTE

Număr anunț
DA21254206
Autoritate contractantă
COMUNA MAXINENI (CUI 4721263)
Furnizor / câștigător
I.I. PETRESCU S. TUDOR (CUI 34437922)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,06 RON
Valoare atribuită
647,06 RON
Data publicării
19.09.2018 15:54
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 16:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,06 RON

din 647,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.