Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
reparatie vw passat
- Număr anunț
- DA21248410
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- ECHIPA M3 UNIC SRL (CUI RO27940572)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.354,50 RON
- Valoare finală
- 6.354,50 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 11:59
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.