Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cazare Continental Targu Mures

Număr anunț
DA21236411
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI RO1559737)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.789 RON
Valoare atribuită
4.789 RON
Data publicării
18.09.2018 11:46
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 16:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.789 RON

din 4.789 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.