Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SACI MENAJERI 240L - VERZI
- Număr anunț
- DA21244092
- Autoritate contractantă
- Administrarea Cimitirelor si a Spatiilor Verzi SRL (CUI 31434042)
- Furnizor / câștigător
- PFA PIRVU DANIELA-VERONICA (CUI 35250379)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.550 RON
- Valoare atribuită
- 4.550 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 09:18
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.550 RON
din 4.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro