Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,0% sub estimat
Supraveghere prin diriginti de santier a lucrarilor de reparatii .
- Număr anunț
- DA21225299
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 3 (CUI 16762836)
- Furnizor / câștigător
- FORTIORI CONSULTING S.R.L. (CUI RO18726120)
- Cod CPV
- 71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.683,37 RON
- Valoare atribuită
- 8.249,20 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2018 12:00
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.249,20 RON
din 8.683,37 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 434,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.