Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare si obtinere avize de principiu - Imprejmuire cu gard

Număr anunț
DA21243066
Autoritate contractantă
COMUNA ICOANA (PRIMARIA) (CUI 5139795)
Furnizor / câștigător
ŞUCATĂ I. NICOLAE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34018355)
Cod CPV
71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.664 RON
Valoare atribuită
10.664 RON
Data publicării
19.09.2018 08:16
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.664 RON

din 10.664 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.