Atribuită Cumpărare directă

Lantus SoloStar 100UI/ml x 5pen/3ml// F46

Număr anunț
DA35256031
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
185,07 RON
Data publicării
14.03.2024 13:47
Data finalizării
18.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,07 RON