Atribuită Cumpărare directă

PACHET ULEIURI SI MATERIALE AUTO

Număr anunț
DA35267058
Autoritate contractantă
SERVICIUL COMUNITAR DE UTILITATI PUBLICE ALBESTI (CUI 35613504)
Furnizor / câștigător
KARINA SEA 98 SRL (CUI 11393851)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.543,41 RON
Data publicării
14.03.2024 13:47
Data finalizării
18.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.543,41 RON