Atribuită Cumpărare directă

CONSTATARE SI MONTARE TABLOU AUTOMATIZARE

Număr anunț
DA35272964
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEOCLIMATERIC DE COPII BUSTENI (CUI 2845591)
Furnizor / câștigător
TRISERV INSTAL SRL (CUI 18827885)
Cod CPV
31211110-2 · Tablouri de comanda (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.008,40 RON
Data publicării
15.03.2024 13:47
Data finalizării
18.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008,40 RON