Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare asigurare de raspundere civila auto (RCA)

Număr anunț
DA35276070
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI 1680258)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.924 RON
Data publicării
15.03.2024 13:47
Data finalizării
18.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.924 RON