Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VACUTAINER BIOCHIMIE CU GEL SEPARATOR VOLUM 5 ML - PRODUCATOR KIMA / VACUTEST - DOP GALBEN
- Număr anunț
- DA40737470
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 690 RON
- Valoare atribuită
- 690 RON
- Data publicării
- 01.07.2026 10:12
- Termen limită
- 06.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2026 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
690 RON
din 690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro