Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de sănătate - imagistică medicală CT cnf. ref. 11456/ 29.06.2026 (iulie-septembrie)

Număr anunț
DA40737115
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
CLINICA MEDICALA HIPOCRAT 2000 SRL (CUI 8272361)
Cod CPV
85100000-0 · Servicii de sanatate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268.000 RON
Valoare atribuită
268.000 RON
Data publicării
01.07.2026 09:54
Termen limită
06.07.2026 17:00
Data finalizării
01.07.2026 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268.000 RON

din 268.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.