Atribuită Cumpărare directă

DEZINSECTIE

Număr anunț
DA35274561
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau (CUI 5995020)
Furnizor / câștigător
KILL PEST SRL (CUI 26371347)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.495,80 RON
Data publicării
15.03.2024 13:47
Data finalizării
18.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.495,80 RON