Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Frigider cu 2 usi Arctic AD60310M40W, 306 l, H 175 cm, Termostat ajustabil,
- Număr anunț
- DA40737779
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.240 RON
- Valoare atribuită
- 1.240 RON
- Data publicării
- 01.07.2026 10:25
- Termen limită
- 06.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2026 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.240 RON
din 1.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro