Atribuită Cumpărare directă

Aparate de masurare Fit4All

Număr anunț
DA35263271
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Handbal (CUI 4266359)
Furnizor / câștigător
CHRONOS CONSULTING SRL (CUI 18567262)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.280 RON
Data publicării
14.03.2024 13:47
Data finalizării
18.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.280 RON