Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie produse alimentare

Număr anunț
DA21267905
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA "PRIMAVARA (CUI 3228691)
Furnizor / câștigător
CITRUS FRUITS SRL (CUI RO15787832)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449,74 RON
Valoare atribuită
449,74 RON
Data publicării
21.09.2018 09:26
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,74 RON

din 449,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.