Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oua mari proaspete, categoria "L"
- Număr anunț
- DA21259983
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- LACTACRIS COMERT SRL (CUI 36315697)
- Cod CPV
- 03142500-3 · Oua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.938 RON
- Valoare atribuită
- 1.989 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 11:59
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.989 RON
din 1.938 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro