Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OTEL BETON PC 52 Ø 8mm
- Număr anunț
- DA21272601
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- VSA INTERNATIONAL SRL (CUI RO9575800)
- Cod CPV
- 44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.390 RON
- Valoare atribuită
- 1.390 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 12:42
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.390 RON
din 1.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro