Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fir sutura Surgipro, non-absorbabil, polipropilena, 7/0, blue, ac surgalloy, rotund 1/2, 10 mm
- Număr anunț
- DA21269090
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.744 RON
- Valoare atribuită
- 3.744 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 10:14
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.744 RON
din 3.744 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro