Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,8% sub estimat
Produse igienice
- Număr anunț
- DA21265741
- Autoritate contractantă
- Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 39514100-9 · Prosoape (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.279,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.269,50 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2018 16:05
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 16:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.269,50 RON
din 1.279,20 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 9,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.