Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator Lenovo ThinkCentre M58p Desktop, Intel Core 2 Duo E8400 3.0 GHz, 4 GB DDR3, 160 GB HDD SA

Număr anunț
DA21264232
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
C.S.C. SRL (CUI RO15571153)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.076 RON
Valoare atribuită
1.076 RON
Data publicării
20.09.2018 14:49
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.076 RON

din 1.076 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.