Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile medicale – anunț nr. ADV1027098/12.09.2018

Număr anunț
DA21263752
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764,51 RON
Valoare atribuită
1.764,51 RON
Data publicării
20.09.2018 14:31
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 16:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764,51 RON

din 1.764,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.