Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ciuperci taiate Merve, cutie 425 ml

Număr anunț
DA21260170
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
DEFNE SELOS SRL (CUI 30391750)
Cod CPV
15331430-0 · Ciuperci la cutie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388,50 RON
Valoare finală
388,50 RON
Data publicării
20.09.2018 12:08
Data finalizării
21.09.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.