Ofertă refuzată Cumpărare directă

Kit inlocuire trusa sanitara, valabilitate 24 luni

Număr anunț
DA21256580
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA TIMIS (CUI 11292024)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212,75 RON
Valoare finală
212,75 RON
Data publicării
20.09.2018 09:33
Data finalizării
21.09.2018 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.