Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONTROL MEDICAL PERIODIC
- Număr anunț
- DA21248712
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "BOBOCEI DIN MICRO III (CUI 28269310)
- Furnizor / câștigător
- MEDIC PREV SRL (CUI 12072671)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.710 RON
- Valoare atribuită
- 3.710 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 12:11
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.710 RON
din 3.710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro