Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stampile de datare

Număr anunț
DA21264255
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE GIURGIU (CUI 4389181)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30192150-7 · Stampile de datare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,14 RON
Valoare atribuită
67,14 RON
Data publicării
20.09.2018 14:51
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67,14 RON

din 67,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.