Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HUMULIN R 100UI/ML SOL INJ 3ML X 5CART (INSULINE UMANE) ; NOVORAPID PENFILL 100UI/ML SOL INJ 3ML X 5
- Număr anunț
- DA21262963
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33615100-5 · Insulina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 856,14 RON
- Valoare atribuită
- 856,14 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 14:01
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 11:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
856,14 RON
din 856,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro