Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet alimente pentru Municipiul Marghita-Zilele Municipiului Marghita

Număr anunț
DA21262782
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Furnizor / câștigător
MAGIC POOL SRL (CUI 34434837)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.377,68 RON
Valoare atribuită
12.377,68 RON
Data publicării
20.09.2018 13:56
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.377,68 RON

din 12.377,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.