Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat
LAPTE UHT 3.5% GR. / LAPTE 3.5% GR. CUTIE CU DOP DE 1 LITRU PRODUCATOR ALBALACT
- Număr anunț
- DA21265925
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 15511000-3 · Lapte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79,80 RON
- Valoare atribuită
- 71,80 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2018 16:26
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 16:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
71,80 RON
din 79,80 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 8 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.