Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Mustar clasic Defne, borcan 300 g
- Număr anunț
- DA21260974
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- DEFNE SELOS SRL (CUI 30391750)
- Cod CPV
- 15871250-1 · Mustar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 169,50 RON
- Valoare finală
- 169,50 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 12:47
- Data finalizării
- 21.09.2018 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.