Ofertă acceptată Cumpărare directă

GALERIE METALICA PREMIUM

Număr anunț
DA21257520
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
44115810-0 · Sine si cleme de perdele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,11 RON
Valoare atribuită
294,11 RON
Data publicării
20.09.2018 10:09
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,11 RON

din 294,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.