Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare centrala detectare, semnalizare si avertizare incendii la CSPAH Videle
- Număr anunț
- DA21270978
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
- Furnizor / câștigător
- T.M.G.- CONPREST SRL (CUI RO6826223)
- Cod CPV
- 31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.479,81 RON
- Valoare atribuită
- 68.479,81 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 11:27
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
68.479,81 RON
din 68.479,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro