Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teaca cistoscop, punte legatura si element de lucru uretrotom

Număr anunț
DA21265070
Autoritate contractantă
Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
Cod CPV
33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.190 RON
Valoare atribuită
20.190 RON
Data publicării
20.09.2018 15:26
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.190 RON

din 20.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.