Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furtune hidraulice

Număr anunț
DA21264809
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
Furnizor / câștigător
GEMAN INVEST SRL (CUI RO15674760)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
547,30 RON
Valoare atribuită
547,30 RON
Data publicării
20.09.2018 15:15
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
20.09.2018 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

547,30 RON

din 547,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.