Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Accesorii si consumabile pentru motounelte
- Număr anunț
- DA21263262
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL ADMINISTRATIA PATRIMONIULUI LOCAL AIUD (CUI 14401495)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.901,67 RON
- Valoare atribuită
- 2.901,67 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 14:12
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.901,67 RON
din 2.901,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro