Ofertă acceptată Cumpărare directă

31625200-5 Sisteme de alarma de incendiu

Număr anunț
DA21260478
Autoritate contractantă
Colegiul National "Mihai Viteazul (CUI 4266286)
Furnizor / câștigător
EMPO SYSTEMS SRL (CUI RO27895862)
Cod CPV
31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
434,44 RON
Valoare atribuită
434,44 RON
Data publicării
20.09.2018 12:23
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

434,44 RON

din 434,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.