Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motocoasa Stern GGT1600B, 2.1 CP, 42 cm

Număr anunț
DA21258203
Autoritate contractantă
Comuna Stoenesti Olt (CUI 4394730)
Furnizor / câștigător
OVEDENIE E.F. ION (CUI 38386414)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,18 RON
Valoare atribuită
462,18 RON
Data publicării
20.09.2018 10:39
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,18 RON

din 462,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.