Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat

Pix Jet Stream SXN217 , albastru

Număr anunț
DA21273792
Autoritate contractantă
Biblioteca ASTRA (CUI 4306917)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57,50 RON
Valoare atribuită
57 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
21.09.2018 13:35
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57 RON

din 57,50 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 0,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.