Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet birotica DPGACS4
- Număr anunț
- DA21270202
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PIETE SI GESTIONARE ACTIVITATI COMERCIALE SECTOR 4 (CUI 17090008)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.878,65 RON
- Valoare atribuită
- 2.878,65 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 10:57
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.878,65 RON
din 2.878,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro