Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie autocolante Transdanube.Pearls
- Număr anunț
- DA21269620
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA A REGIUNII DE DEZVOLTARE SUD-EST (CUI 11733112)
- Furnizor / câștigător
- ANAFLOR PRINT SRL (CUI RO30044777)
- Cod CPV
- 30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90 RON
- Valoare finală
- 90 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 10:36
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.