Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4, 80gr, 500coli/top, SW - XEROX Performer/ NATURAL

Număr anunț
DA21268236
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.775 RON
Valoare atribuită
5.775 RON
Data publicării
21.09.2018 09:40
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.775 RON

din 5.775 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.