Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 XEROX BUSINESS

Număr anunț
DA21264648
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL ORADEA (CUI 17071723)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.888,50 RON
Valoare atribuită
2.888,50 RON
Data publicării
20.09.2018 15:08
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 08:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.888,50 RON

din 2.888,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.