Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare balast si ciment pentru UM 01407 Piatra Neamt
- Număr anunț
- DA21263691
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02033 IASI (CUI 14593609)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.735 RON
- Valoare atribuită
- 3.735 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 14:29
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.735 RON
din 3.735 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro