Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PANOU PLUTA 100*150CM RAMA ALUMINIU
- Număr anunț
- DA21263234
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR CLUJ (CUI 17637157)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165 RON
- Valoare atribuită
- 165 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 14:11
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.09.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
165 RON
din 165 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro