Atribuită Cumpărare directă

GAMA (GENERAL ABILITY MEASURE FOR ADULTS), BFQ (BIG, SDS5 (Self-Directed Search, Fifth Edition)

Număr anunț
DA35255083
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
Cod CPV
33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.198,50 RON
Data publicării
13.03.2024 13:47
Data finalizării
18.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.198,50 RON