Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie in regim de schimb ureteroscop27001L
- Număr anunț
- DA21265142
- Autoritate contractantă
- Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 50422000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului chirurgical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.741 RON
- Valoare atribuită
- 18.741 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 15:29
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.741 RON
din 18.741 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro