Ofertă refuzată Cumpărare directă

Masina de numarat si autentificat bancnote - model NB450

Număr anunț
DA21247250
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
R 14974018 SALIS TERRA SERVICE
Cod CPV
30132200-5 · Masini de numarat bancnote (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.650 RON
Valoare finală
6.650 RON
Data publicării
19.09.2018 11:20
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 07:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.