Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet cataloage si tipizate

Număr anunț
DA21269255
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA"IULIU MANIU" Zalau (CUI 4566364)
Furnizor / câștigător
ROLIB SRL (CUI RO21321119)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
722,83 RON
Valoare atribuită
722,83 RON
Data publicării
21.09.2018 10:20
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722,83 RON

din 722,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.